BEH V LODIČKÁCH

 

Tento rok pobežíme s EVOU v lodičkách po 1. krát aj na Slovensku!

HIGH HEELS RUN (alebo “Beh v lodičkách”) patrí v zahraničí medzi najobľúbenejšie medzinárodné charitatívne projekty, organizované každoročne v najväčších svetových metropolách (Moskva, Berlín, Mexiko, Austrália) pod rôznymi názvami  (High Heels run, Stiletto Run). Organizátorom v zahraničí sú väčšinou prestížne módne časopisy. Beží sa na krátku trať a podmienkou účasti sú samozrejme lodičky - s opätkom minimálne 7 cm a viac! Tento rok v lodičkách pre dobrú vec pobežíme po prvýkrát aj na Slovensku. V hlavnej úlohe tohoto jedinečného projektu, ktorý sa uskutoční v spolupráci s mesačníkom EVA 7. septembra 2013 pri nákupnom centre Aupark Bratislava a v Sade Janka Kráľa, budeš práve Ty, nadšená milovníčka módy! Spoločne s Tebou v rámci Behu v lodičkách pobežia aj známe celebrity, moderátorky a tanečnice.

Beh v lodičkách na facebooku

Titulárny partner

Generálny partner

Hlavní reklamní partneri

   dní           hodín         minút        sekúnd

Do štartu zostáva

Tvoj obľúbený mesačník EVA v spolupráci s agentúrou MAFER a bratislavským OC Aupark Ťa 7. septembra 2013 pozývajú na 1.ročník EVA HIGH HEELS RUN na Slovensku. Zabehni si v lodičkách po poukážku na nákupy v bratislavskom OC Aupark v hodnote 3.000 EUR, zabav sa so svojimi obľúbenými "Evitovkami" na EVITAPRESS ŠTAFETE, predveď sa vo svojom obľúbenom outfite pred našou módnou porotou, alebo si vychutnaj dámsku jazdu s atraktívnym šoférom s Hyundai a darčekmi od Max Factor! 7. septembra sa na Teba od rána až do večera tešíme v EVA Beauty&Fashion Lounge v Sade Janka Kráľa pri OC Aupark. Stačí si priniesť lodičky s minimálne 7cm opätkom, zopár kamošiek a dobrú náladu! Nie si lodičkový typ? Nevadí, do behu s časopisom EVA sa môžeš zapojiť aj v teniskách! A prebehnúť môžeš aj svoju čivavku či frajera.

Mediálni partneri

PARTNERI PODUJATIA

Dodávatelia

PRIDAJ SA AJ TY – 7. septembra bežíme pre dobrú vec! Svojou účasťou pomôžeš niekomu splniť jeho najväčší sen.


1) EVA BEH V LODIČKÁCH (EVA HIGH HEELS RUN)
2) EVITAPRESS ŠTAFETOVÝ BEH V LODIČKÁCH
3) BEH S ČASOPISOM EVA
4) PÁROVÝ BEH (ONA + ON)
5) BEH S ČIVAVOU (čivavky alebo malé “kabelkové” rasy max. do 10 kg)

Tento projekt je realizovaný pod záštitou mestskej časti Bratislava - Petržalka.

Máš otázky? Tak nám napíš na info@behvlodickach.sk!

Zaregistruj sa už dnes - len za 5 EUR získaš možnosť zabehnúť si po poukážku na nákupy v Auparku v hodnote 3.000 EUR a ďalšie fantastické ceny, prispeješ na konto nadácie JOJ, a ešte dostaneš plnú tašku darčekov od partnerov!

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA